BiZi TANIYIN

Mekanik Tesisat Sistemlerinde Vizyon Mekanik İle Kalıcı Çözümler..

HAKKIMIZDA

Firmamız 2004 yılı itibariyle kurulan ortaklıkla işe başlamış olup 2012 yılında kendi yeni vizyonu ile Vizyon Mekanik olarak yeniden şekillenmiştir. Vizyon Mekanik Istanbul Mvk Work Square’de bulunan ofisinden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon Mekanik ısıtma, soğutma, doğalgaz, havalandırma, sıhhi tesisat, klima, yangın tesisatı, endüstriyel mekanik tesisat ve taahhütlerinde birçok örnek projeye imza atmıştır.

Firmamız yılların verdiği bilgi, tecrübe ve cesaretle, özel proses tesisatlarının farklı fonksiyon ve sınıflarda yapılar için tasarlanarak projelendirilmesi, montaj, devreye alma ve uygulama sonrası servis hizmetleriyle, tesisatın her alanında çözüm ortağınız olmaya taliptir.

Vizyon Mekanik, siz müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri, en optimum fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak ve farklı taleplere en uygun ürünleri sunmak adına, Türkiye’nin dört bir yanından sektörde öncü konumda olan üreticiler ve tedarikçilerle, ulusal ve uluslar arası standartları referans alarak çalışmaktayız.

KALiTE POLiTiKAMIZ

Müşteri odaklı hizmet yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, rekabet gücü yüksek bir firma kültürü oluşturmaktır.

3

ViZYON&MiSYON

Mühendisliğin etkin gücünü kullanarak ürünlerimiz,çözümlerimiz, satış sonrası sağladığımız hizmetlerimiz ile güvenilirlik sağlamak.

Doğru ekip ile projeleri, hassas tasarım, uygulama kalitesi ve optimum çözümlerle eksiksiz sunarak sektörde öncü ve örnek olmak.

Ülkemizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir mühendislik şirketi olmak.

Başarımızın temel motivasyonu ve göstergesi olan çalışanlarımızla birlikte, yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederek;

Talep ve beklentileri en üst kalitede karşılayıp, kalitede asla ödün vermeden müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarak;

Sınıfının en iyisi hizmeti sağlayarak, siz değerli müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kuracağız.

Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz. Sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde çalışırız.

Plant in an outdoor setting.